Our poll
Ce mod va place cel mai mult?
Total of answers: 37940
Statistics
Login form
Friday, 2024-04-26, 08:08
Welcome SheF

Tutorial AmX in Cs - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Downloads » Tutoriale » Tutorial AmX in Cs
Tutorial AmX in Cs
dead-zoneDate: Wednesday, 2008-12-24, 11:51 | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 93
Reputation: 1
Status: Offline
Acest turorial are ca scop explicarea introducerii modului AMXModX in jocul de Counter-Strike.
*Am creat acest tutorial fiindca am vazut mai multa lume care nu stia cum sa-si bage boti pe server si totodata sa aiba si AMX ;deci daca nu prea ai lume pe server dar tot vrei sa joci cu boti si sa ai SoccerJam sau SuperHero[exemple] este foarte simplu sa faci acest lucru...

Pasul 1:Downloadam AMXModX installer de aici
Pasul 2:Deschidem AMXModX installer, selectam Next,I accept the ageements,Dupa aceea selectam orice folder,de exemplu Desktop,selectam Next iar mai apoi Install.
Pasul 3:Dupa ce am terminat de instalat bifam acea casuta, iar dupa aceea Finish.S-a deschis o noua fereastra.Selectam Next-->I accept the agements-->Next-->select Mod Directory-->Next iar apoi selectam folderul de instalare a modului in jocul de Counter-Strike[!Atentie!Jocul trebuie sa aiba instalat si un ZBot sau un JoeBot],adica folderul unde ati instalat cs/cstrike.
Pasul 4:Daca aveti un server dedicat deja puteti lua folderul cstrike din HLDS/ si sa-l puneti in folderul cu CS/ pentru a pastra configuratiile de pe serverul tau
Pasul 5:Deschidem jocul de Counter-Strike, selectam New Multiplayer Game, si bagam vreo 4 boti...iar acum, totul este ca si pe un server dedicat insa lagul este de 0!

{Daca aveti probleme lasati posturi sau dati-mi add pe Y!Messenger ,cont iuliu_cfr }


mAStEr CuP eDItIa 6>>InScRiEti'Va!<<
 
Forum » Downloads » Tutoriale » Tutorial AmX in Cs
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Search
Site friends
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits